Bestsellery, Złączeni nienawiścią

Złączeni nienawiścią

Złączeni nienawiścią to absolutny bestseller (https://www.taniaksiazka.pl/zlaczeni-nienawiscia-cora-reilly-p-1340964.html). Książka nie jest zwykłą książką obyczajową, ale posiada także nutkę ognistego romansu! Jeżeli czekaliście na taką historię to bardzo dobrze trafiliście. Jest to niewątpliwie powieść, która pochwyci Was za serca od samego początku. Chcecie poznać głównych bohaterów i ich historię? Gotowi zapoznać się z trzecim tomem świetnej serii “Born in Blood Mafia Chronicles”

Niezwykła opowieść

Gianna Scuderi – uparta młoda kobieta, która za wszelką cenę stawia sobie wolność wyboru? Matteo Vitiello – niebezpieczny mafioso, któremu Gianna wpada w oko? Czy to może skończyć się dobrze? Przekonajmy się… Otóż główna bohaterka za cel stawia sobie to, że nie wyjdzie za mąż z przymusu, za obcego sobie partnera, gdyż tak postąpiła jej siostra. Jest o tym jak najbardziej przekonana i wydaję się, że naprawdę nigdy nie zmieni swojego zdania. Z kolei młody, atrakcyjny Matteo, gdy tylko widzi piękną Giannę od razu stawia sobie ją za cel, pragnąc aby została ona jego żoną. Co więcej nawet jej ojciec Rocco Scuderi wyraził zgodę na ten ślub! Czy dwa tak sprzeczne marzenia są wstanie dojść do kompromisu? Czy któreś z nich będzie musiało zrezygnować ze swoich ambicji? Czy uda połączyć oba te cele? Wydaję się to niemożliwe!

Czy to koniec?

Jeśli myślicie, że Gianna pokornie podporządkowała się decyzji przyszłego męża i swojego ojca – jesteście w błędzie! Otóż bohaterka nie podda się tak łatwo. Zgodnie ze swoimi groźbami ucieka do Europy na kilka miesięcy przed ślubem.  Myślicie że mafioso odpuści? Zdecydowanie nie! Młoda kobieta musi uciekać, a doskonale wie, że jeśli ściga ją mafia jest to bardzo trudne zadanie. Przecież w każdej chwili mogą wpaść na jej trop! Jak Gianna poradzi sobie w Europie? Czy uda jej się wymknąć mafii? Może Matteo zrezygnuję ze swoich zamiarów? Z pewnością jesteście ciekawi…

Cora Reilly – mieszka w Niemczech. Z wykształcenia jest prawniczką, natomiast z zamiłowania pisarka. Z początku pisała powieści dla młodzieży jednak po jakimś czasie odkryła pasję by pisać romansy. Jak to zwykle bywa w książkach tego typu autorka rozmiłowała się szczególnie w pisaniu o niebezpiecznych, seksownych mężczyznach, którzy podbijają kobiece serca czytelniczek. Na co dzień bardzo lubi gotować – szczególnie potrawy pikantne jak jej opowieści. Uwielbia podróżować.

Inne książki Cory Reilly:

  • ” Fragile Longing”,
  • “Sweet Temptation”,
  • “Twisted Loyalties”
  • “Only work, no play”.
Kawa zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com